KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13442062
nr 1344 2062
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 1968. Motivet: 31x24cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:11:15
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö